Kapadokya-(Katpatuka: Pers dilinde Güzel Atlar Ülkesi anlamını taşır.)

Nevşehir-Ürgüp-Göreme

HLB Saygın Bağımsız Denetim A.Ş. Tarihçesi

HLB Saygın Bağımsız Denetim A.Ş.; 19 Ekim 1990’dan beri Yeminli Mali Müşavirlik faaliyetlerinde bulunan ana kurucu ortak Servet Eyüpgiller ve diğer 5 ortağın katılımıyla, 9 Şubat 1995 tarihinde şirketleşmiştir.

Şirket, İzmir merkezli olarak kurulmuş, aynı yıl içinde İstanbul Ofisi de faaliyet göstermeye başlamıştır. Aynı yıl, merkezi Londra’da bulunan uluslararası muhasebe ve danışmanlık firması HLB International, Türkiye temsilciliğini Şirket’imize vermiştir.

HLB Saygın Bağımsız Denetim A.Ş. halen İstanbul merkezli olarak faaliyetine devam etmektedir.

HLB Saygın Bağımsız Denetim A.Ş., halen bünyesindeki 9 ortağı ve kendi alanında profesyonel tüm iş ortakları ile ülke genelinde hizmetine devam etmektedir.

Her bir ortağımız kendi alanındaki en iyi uzmanlardan oluşmuştur. Şirketimizin sektörel gücü ve başarısındaki en önemli etken, ortaklarımızın yüksek performansa dayalı çalışma kabiliyetinden ötürü seçilmiş olmalarından kaynaklanmaktadır.

HLB Saygın ve ortakları Türkiye’de bir denetim şirketinin faaliyet gösterebileceği aşağıdaki denetim yetkilerini resmi makamlardan almış bulunmaktadır. Bu kurumlar şunlardır.

Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu, Sermaye Piyasası Kurulu, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (Faktoring ve Finansal Kiralama Şirketleri), Hazine Müsteşarlığı (Sigorta Şirketleri Denetimleri), Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu, T.C. Maliye Bakanlığı (Yeminli Mali Müşavirlik Hizmetleri), Tarım Bakanlığı (Üretici Birlikleri Denetimleri)

Şirketimiz 2007 yılında merkezi Londra-İngiltere’de bulunan Global Certification Limited tarafından düzenlenen ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almıştır.

HLB SAYGIN, müşterilerine kişisel ve verimli hizmet sağlayarak müşterileri ile mükemmel ilişkiler kurmaktan gurur duymaktadır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, müşterilerimize dinamik ve kişiselleştirilmiş profesyonel hizmetler sunarak lider Uluslararası Muhasebe Şirketlerinden biri olmaktır.

Görevimiz

Zamanında ve uygun maliyetli bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz; misyonumuz, modern ve karmaşık bir ekonominin belirlediği gereksinimlerin güven ve anlayışına dayalı olarak müşterilerimizle uzun vadeli bir ilişki kurmaktır.

HLB Hakkında

HLB International, bağımsız profesyonel muhasebe firmaları ve iş danışmanlarından oluşan küresel bir ağdır. 1969 yılında kurulan 158 ülkedeki üye firmaları aracılığıyla, yaklaşık 29.500 ortağı ve dünya çapındaki 795 ofisindeki çalışanları ile müşterilerine hizmet veriyor. Dünya çapındaki en iyi 10 arasında yer alan üye firmalarının çoğu ile global olarak 11. sırada yer almaktadır.

Neden HLB?

  • Kaliteli Hizmet
  • Düzenli ve birebir ilgili ortakla iletişim
  • Uluslararası koordinasyona dayalı çalışma şartları
  • Gerçekçi ücretler
  • Daha kolay bir hayatı hedefleyen yaklaşımımız
  • Sürprizlere kapalı çalışma anlayışımız

İLETİŞİM
x
x

Share to:

Copy link:

Copied to clipboard Copy