Denetim & Güvence

DENETİM

Birçok sektörü kapsayan HLB SAYGIN Denetim ve Güvence ekiplerinin deneyimi, önemli risk alanlarına, iç kontrollerin yeterliliğine ve olası dolandırıcılık alanlarına odaklanmamızı sağlıyor. Denetiminize, en son kalite ve düzenleme standartlarını derinlemesine anlayarak yaklaşıyoruz.

Müşterilere, zamanında ve etkili bir denetim hizmeti sağlayarak yasal raporlama gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı oluyoruz. Uzman ekibimiz, UFRS’nin ve BOBI FRS’nin altındaki Denetim faaliyetlerini rapor edecek ve işyerindeki yüksek riskli alanı tartışmak için müşteriyle irtibat kuracaktır.

GÜVENCE

HLB SAYGIN, Kurumunuzun yalnızca yerel düzenlemelere uymasına izin vermekle kalmayacak, aynı zamanda size katma değer sağlayacak ve olası verimsizlikleri daha iyi anlamanıza yardımcı olacak denetim ve inceleme hizmetleri sunmaktadır.

Modern ve sürekli değişen bir ekonomi bağlamında, potansiyel yatırımcılara bakacağınız işinizi genişletmek, beklentileri karşılamak bir şirketin finansal tablolarında yer alan bilgilerin eksiksizliği ve doğruluğu ile başlar.

Ticari işlemlerinizi iyice değerlendirerek, sorunlu alanları belirler ve kontrolleri iyileştirmenize, yönetimi güçlendirmenize, işlemleri kolaylaştırmanıza yardımcı olacak eylemler öneriyoruz.

İletişimde olalım

Sorunuz ne olursa olsun, küresel ekibimiz sizi doğru yöne yönlendirecek.

İletişimi başlat
İLETİŞİM
x
x

Share to:

Copy link:

Copied to clipboard Copy